Arama formu

Arama formu

Kişiler

Füsun  Ülengin

Füsun Ülengin

Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı

+90 216 483 9680

fulengin@sabanciuniv.edu

Burcu Albayrak

Burcu Albayrak

Lisansüstü Programlar Sorumlusu

+90 216 483 9672

balbayrak@sabanciuniv.edu

Işıl İnoğlu

Işıl İnoğlu

YBF İdari İşler Görevlisi

+90 216 483 9656

isili@sabanciuniv.edu

Melis Ülker Büker

Melis Ülker Büker

Kariyer ve CAP Sorumlusu

+90 216 483 9665

melisbuker@sabanciuniv.edu

Neyir Özdemir

Neyir Özdemir

İdari İşler Sorumlusu

+90 216 483 9743

nozdemir@sabanciuniv.edu

Oktay Dindar

Oktay Dindar

Finans Laboratuvar Sorumlusu

+90 216 483 9734

oktayd@sabanciuniv.edu

Ülkü Köknel

Ülkü Köknel

YBF İdari İşler Yöneticisi

+90 216 483 9657

ulku@sabanciuniv.edu

Burçin Bozkaya

Burçin Bozkaya

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9687

bbozkaya@sabanciuniv.edu

Abdullah Daşcı

Abdullah Daşcı

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9664

dasci@sabanciuniv.edu

Ahmet Esen

Ahmet Esen

DSÜ Öğretim Görevlisi

+90 216 483 9705

ahmetesen@sabanciuniv.edu

Ahmet Öncü

Ahmet Öncü

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9651

aoncu@sabanciuniv.edu

Ali Doruk Günaydın

Ali Doruk Günaydın

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9655

dorukgunaydin@sabanciuniv.edu

Ayşe Kocabıyıkoğlu

Ayşe Kocabıyıkoğlu

Öğretim Üyesi

+90 216 483 7069

kocabiyikoglua@sabanciuniv.edu

Aysun  Alp

Aysun Alp

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9723

aysunalp@sabanciuniv.edu

Behlül Üsdiken

Behlül Üsdiken

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9650

behlul@sabanciuniv.edu

Berna  Beyhan

Berna Beyhan

Öğretim Üyesi

+90 216 483 7060

bernabeyhan@sabanciuniv.edu

Burçin Bozkaya

Burçin Bozkaya

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9687

bbozkaya@sabanciuniv.edu

Çağrı Haksöz

Çağrı Haksöz

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9683

cagrihaksoz@sabanciuniv.edu

Can Akkan

Can Akkan

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9685

canakkan@sabanciuniv.edu

Cenk Koçaş

Cenk Koçaş

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9674

kocas@sabanciuniv.edu

Cüneyt Evirgen

Cüneyt Evirgen

Öğretim Üyesi (Practice)

+90 216 483 9668

cuneyt-edu@sabanciuniv.edu

Dilek Çetindamar

Dilek Çetindamar

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9661

dilek@sabanciuniv.edu

Evrim Akdoğu

Evrim Akdoğu

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9637

evrimakdogu@sabanciuniv.edu

Işın Güler

Işın Güler

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9670

isinguler@sabanciuniv.edu

John  Goodwin

John Goodwin

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9675

goodwin@sabanciuniv.edu

Kıvılcım Döğerlioğlu Demir

Kıvılcım Döğerlioğlu Demir

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9677

kivilcimdd@sabanciuniv.edu

Mahmut Bayazıt

Mahmut Bayazıt

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9669

mbayazit@sabanciuniv.edu

Melsa Ararat

Melsa Ararat

Araştırmacı

+90 216 483 9712

melsaararat@sabanciuniv.edu

Mine Hatice Aksu

Mine Hatice Aksu

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9678

maksu@sabanciuniv.edu

Nakiye Avdan Boyacıgiller

Nakiye Avdan Boyacıgiller

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9660

nakiye@sabanciuniv.edu

Nihat Kasap

Nihat Kasap

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9684

nihatk@sabanciuniv.edu

Oğuz Babüroğlu

Oğuz Babüroğlu

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9659

baburoglu@sabanciuniv.edu

Osman Reha Yolalan

Osman Reha Yolalan

Öğretim Üyesi (Practice)

+90 216 483

ryolalan@sabanciuniv.edu

Özge Turut

Özge Turut

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9722

ozget@sabanciuniv.edu

Özgecan Koçak

Özgecan Koçak

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9645

okocak@sabanciuniv.edu

Özgür Demirtaş

Özgür Demirtaş

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9985

ozgurdemirtas@sabanciuniv.edu

Prabirendra Chatterjee

Prabirendra Chatterjee

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9649

prabirendra@sabanciuniv.edu

Raha Akhavan Tabatabaei

Raha Akhavan Tabatabaei

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9640

akhavan@sabanciuniv.edu

Remzi Gözübüyük

Remzi Gözübüyük

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9673

remzi@sabanciuniv.edu

Ronan Jouan de Kervenoael

Ronan Jouan de Kervenoael

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9704

dekervenoael@sabanciuniv.edu

S. Arzu Wasti

S. Arzu Wasti

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9662

awasti@sabanciuniv.edu

Şerif Aziz Şimşir

Şerif Aziz Şimşir

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9658

simsir@sabanciuniv.edu

Tevhide Altekin

Tevhide Altekin

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9676

altekin@sabanciuniv.edu

Yiğit Atılgan

Yiğit Atılgan

Öğretim Üyesi

+90 216 483 9663

yatilgan@sabanciuniv.edu

Yusuf Soner

Yusuf Soner

Practice Öğretim Üyesi

+90 216 483 9246

yusufsoner@sabanciuniv.edu

Attila Yaprak

Attila Yaprak

Öğretim Üyesi (Network)

+90 216 483 9637

ayaprak@sabanciuniv.edu

Onur Bodur

Onur Bodur

Öğretim Üyesi (Network)

+90 216 483 9664

onurbodur@sabanciuniv.edu

Showcase

SOM Pictures

Video Gallery

Testimonial

Duyuru ve etkinliklerimizden haberdar olmak için lütfen bize e-posta adresinizi verin.